• Home

Fleshlight Stamina [STU] – opinie

Ostatnia aktualizacja:

Wszyscy chcemy być najlepsi.

Katujemy się na siłowniach, poświęcamy się pracy. Dla jednego ryku silnikiem potrafimy spalić kanister benzyny.

Chcemy też być najlepsi z kobietami. Słuchać ich krzyków, patrzeć jak drżą półprzytomne z rozkoszy. Chcemy jak najmocniej i jak najdłużej

A tylko jedna rzecz czyni mistrza. Trening.

Bez trudu znajdziesz wiele programów treningowych. Internet pełen jest błyskotliwych i nieskutecznych poradników, które po miesiącu zagwarantują Ci obfitość zakwasów i awersji do jedzenia orzechów.

Nie wpłyną jednak na Twoje możliwości kochanka.  Nie znaczy to jednak, że dobrego sposobu nie ma.

Skorzystaj
z Najniższych Cen w Roku
Black Friday i Cyber Monday

Kolejna nudna recenzja? Nie!

Fleshlight to jedna z najstarszych i najbardziej powszechnych marek męskich masturbatorów, których ideę właściwie stworzyła od podstaw.

urządzenie fleshlight stamina

Doświadczenie pozwoliło firmie stworzyć nie tylko szereg produktów dających ogromną przyjemność, przenoszących akt masturbacji w inną epokę, ale także stworzyć model treningowy.

Fleshlight Stamina Training Unit to pierwszy masturbator, który oprócz przyjemności pozwala realnie zwiększać własne możliwości. 

Stamina Training Unit

Więcej szczegółów technicznych i dodatkowych zdjęć znajdziesz u dystrybutora. Ja korzystam tylko ze sprawdzonego sklepu.

Zestaw startowy
- trening czas zacząć

Fleshlight Stamina Training Unit produkowany jest w Hiszpanii oraz USA.

W zestawie z samym masturbatorem dostajemy lubrykant, żel czyszczący, puder oraz - bardzo przydatny dodatek - zestaw montażowy pod prysznic.

Sama zabawka (trudno mimo wszystko nazywać to przyrządem treningowym, to nie sztanga) przypomina, co nie stanowi zaskoczenia, latarkę ze złotego plastiku.

Obudowa kryje rękaw w cielistym kolorze wykonany z materiału SuperSkin™, który w dotyku przypomina do złudzenia ludzką skórę.

Otwór wejściowy to klasyczna pink lady znana z okresu przed formowaniem rękawów na obraz i podobieństwo aktorek porno.

Wnętrze masturbatora o głębokości 23 centymetrów uformowano w kształcie małych półkul.

kobieta trzymająca sztuczną waginę

Masturbator i jego konserwacja

Warto wspomnieć o potężnej zalecie produktu.

Nie wymaga on wyjątkowo skomplikowanego traktowania i przechowywania.

Masturbator można umyć w bieżącej wodzie, wyczyścić dołączonym do zestawu toy cleanerem i wysuszyć.

Na koniec warto użyć pudru regeneracyjnego - gwarantuje on, że Fleshlight nie zestarzeje się i nie straci swych właściwości. Podobnie użytkowanie wymaga jedynie erekcji i lubrykantu.

Cały masturbator można przechowywać w niemal dowolnym miejscu. Nie bez kozery nawiązuje on nazwą do latarki; złożony może uchodzić za zwykły pojemnik z plastiku. Prostota to doskonałość.

Jak używać Fleshlight STU?

Korzystanie z Fleshlight Stamina Training Unit to czysta przyjemność. Po wejściu w rękaw wystarczy wyregulować dolną zakrętką ciśnienie, by rękaw przylegał i był ciasny dokładnie w taki sposób, w jaki lubisz.

Doznania, które gwarantuje Fleshlight są bardzo intensywne za sprawą jego wewnętrznej budowy oraz technologii SuperSkin™. Tu właśnie zaczyna się trening.

Każdy ruch w rękawie sprawia naprawdę kolosalną przyjemność, budzi ochotę, by zabawić się szybko i gwałtownie. Tymczasem trening każe działać odwrotnie - odwlekać orgazm w czasie.

Regularne ćwiczenia umożliwiają wytworzenie pewnej pamięci mięśniowej i przeniesienie jej na prawdziwą partnerkę. Wieczna kontrola nad własną erekcją i wytryskiem. Czy to nie brzmi wspaniale?

seksowna partnerka

Rzecz jasna trudno imitować Fleshlightem wszelkie pocałunki, dotyk czy chociażby przejawy dirty talking, jednak odrobina fantazji i wyobraźni użytkownika skutecznie maskuje ten mankament.

Inne sposoby na używanie zabawki

Wykorzystywanie Fleshlighta nie wymaga zbytniej sztuki motywowania się.

Rękaw ma zachęcający kształt, wewnętrzne wypustki dają mnóstwo rozkoszy, a sam materiał... cóż, nie znam niczego innego, co tak bardzo przypominałoby doznania podczas stosunku z kobietą.

Z partnerką

Nie widzę też żadnego argumentu przeciw temu, by dołączyć partnerkę do treningu. To kolejna zaleta Fleshlight - jako gadżet seksualny pozwala na zupełnie nowe doznania w łóżku, ułatwia urozmaicenie życia seksualnego i przełamuje tę klasową niesprawiedliwość, zgodnie z którą seks zabawki dawały rozkosz jedynie kobietom.

Dodatkową zaletą - i motywatorem dla treningu - jest fakt, że wielokrotnie odkładany orgazm uderza z kilkukrotnie większą siłą, co pozwala na odkrycie nowego wymiaru przyjemności, nieosiągalnego zazwyczaj na - ironio losu - własną rękę.

Pod prysznicem

Wspaniałym rozwiązaniem jest wspomniany wcześniej uchwyt prysznicowy. Wbrew moim obawom nie przemieszcza się on i nie odkleja, mimo że - dla dobra testów - poddawałem go niezwykle intensywnym obciążeniom.

Podobny montaż pozwala na swobodę rąk, co znacznie wpływa na doznania i czyni trening bardziej realistycznym.

cały zestaw fleshlight stamina

Czy to najlepszy produkt Fleshlight?

Elementem każdej recenzji jest podanie odpowiedzi na jedno pytanie: Czy warto?

W przypadku firmy Fleshlight recenzowanie bywa monotonne, gdyż każda zabawka warta jest swojej ceny, a doznania, które zapewnia trudno porównać z czymkolwiek innym, poza realnym stosunkiem.

Fleshlight Stamina Training Unit to doskonały wybór, w dodatku niedrogi. Dodatkowo zaoszczędzić na zabawkach można trafiając na okazje i promocje. Producenci i polecane sklepy dość często organizują takie akcje, czy też rozdają kody rabatowe.

Masturbacja stanowi część naszego życia i szkoda, by ta przyjemność ograniczała się dla nas jedynie do mechanicznego szukania ukojenia. 


Potraktuj Fleshlight jako inwestycję w swoje możliwości lub własną przyjemność. Uznaj to nawet za nagrodę. Po prostu dołącz do grona posiadaczy i ciesz się rozkoszą.
Author Details
Zwykły facet, tak samo jak i Ty 😉 Nietypowy bloger i zapalony… Tester. Więcej info o mnie znajdziesz poniżej. Jakbyś miał jakiś problem, pisz śmiało. Postaram się odpowiedzieć w wolnej chwili.
>