Ostatnia aktualizacja:

Jak czyścić Fleshlight?

Nie pomyślałbyś pewnie, że nawet masturbator trzeba czasem umyć. Dlatego wyjaśnię tutaj, jak czyścić Fleshlight, żeby służył Ci jak najdłużej.

W przypadku normalnego seksu po wszystkim wystarczy zazwyczaj wytrzeć sprzęt o prześcieradło lub - nawiązując do znanego i starego dowcipu - firankę. Fleshlight niestety jest nieco bardziej wymagający. Nieco.

Rzecz jest całkiem prosta. Po użyciu wyjmujemy właściwą zabawkę z tuby i wkładamy do ciepłej wody. Producent zabawki ma w swojej ofercie specjalny puder, który konserwuje delikatne wnętrze sztucznej pochwy , czyli SuperSkin od Fleshlight.  

W mojej skromnej opinii - warto w niego zainwestować od samego początku. Dobra jakość wymaga odpowiedniej pielęgnacji.

Skorzystaj
z Najniższych Cen w Roku
Black Friday i Cyber Monday

Z czasem nawet taka SUPERSkóra może się zużyć. Szczególnie jeśli planujesz intensywnie z niej korzystać.

Nie chciałbym odkryć, że mój masturbator pod wpływem płynu do naczyń czy innego środka czyszczącego zamienił się w wielką, waginalną dętkę.

jak czyścić: zielony puder 100ml

Jeśli chwilowo nie dysponujesz podobnym luksusem, zwykłe mydło powinno wystarczyć. Materiał wykorzystywany przy produkcji fleshlightów jest dość porowaty, więc całkiem mądrym pomysłem jest zaopatrzenie się w środek o działaniu bakteriobójczym. ​​​​

Jak myć Fleshlight, żeby nie przedobrzyć?

Jeśli chodzi o wywracanie na lewą stronę i wszystkie anatomiczne wygibasy - są dwie szkoły. Formalnie nie zaleca się podobnych działań.

Niektórzy - na czas czyszczenia - wywracają swoje zabawki na wszystkie strony i twierdzą, że nie dzieje im się żadna krzywda. Każdy musi znaleźć własne podejście.

Zabawniej robi się z suszeniem instrumentu. Najlepszym rozwiązaniem jest pozostawienie go na papierowych ręcznikach, by doszedł do siebie w spokoju.

Unikałbym trzymania go na drewnie czy innych porowatych wynalazkach. Mimo wszystko to substytut wrażliwej skóry i podobne miejsca mogłyby go uszkodzić. Po wszystkim dobrze jest przypudrować cały rękaw.

Generalnie: postępujemy ze sprzętem jak z bardzo wrażliwą skórą.

fleshlight girls żele

Zanim użyjesz

Skoro wątek czyszczenia mamy za sobą, warto powiedzieć ze dwa słowa o przygotowaniach do użycia. Dwa, bo i nie ma zbytnio o czym mówić.

Przed skorzystaniem można wsadzić instrument do ciepłej wody, by się rozgrzał. Ciepłej. Nie gorącej. Chyba nie chcesz, by Twój Fleshlight przypominał gotowaną golonkę.

Druga sprawa to żel nawilżający - jest wydajny i wystarczy użyć go w niewielkiej ilości. Naprawdę niewielkiej. Inaczej czeka Cię ostre driftowanie, a to nie jest zabawne podczas seksu. Nawet z samym sobą.

Jeśli lubisz czytać z nudów moją radosną twórczość, polecam Ci zajrzeć do wpisu: Fleshlight Akcesoria i Zabawki Erotyczne - Historia

Author Details
Zwykły facet, tak samo jak i Ty 😉 Nietypowy bloger i zapalony… Tester. Więcej info o mnie znajdziesz poniżej. Jakbyś miał jakiś problem, pisz śmiało. Postaram się odpowiedzieć w wolnej chwili.
Michał
 

>