Jak czyścić Fleshlight - Sztuczna Pochwa Czyszczenie i Mycie

Jak czyścić Fleshlight?

Nie pomyślałbyś pewnie, że nawet masturbator trzeba czasem umyć. Dlatego wyjaśnię tutaj, jak czyścić Fleshlight, żeby służył Ci jak najdłużej.

W przypadku normalnego seksu po wszystkim wystarczy zazwyczaj wytrzeć sprzęt o prześcieradło lub - nawiązując do znanego i starego dowcipu - firankę. Fleshlight niestety jest nieco bardziej wymagający. Nieco.

Rzecz jest całkiem prosta. Po użyciu wyjmujemy właściwą zabawkę z tuby i wkładamy do ciepłej wody. Producent zabawki ma w swojej ofercie naprawdę bogatą kolekcję środków czyszczących i - w mojej skromnej opinii - warto w nie zainwestować.

Nie chciałbym odkryć, że mój masturbator pod wpływem płynu do naczyń czy innego środka czyszczącego zamienił się w wielką, waginalną dętkę.

Jeśli chwilowo nie dysponujesz podobnym luksusem, zwykłe mydło powinno wystarczyć. Materiał wykorzystywany przy produkcji fleshlightów jest dość porowaty, więc całkiem mądrym pomysłem jest zaopatrzenie się w środek o działaniu bakteriobójczym. ​​​​

Jak myć, żeby nie przedobrzyć?

Jeśli chodzi o wywracanie na lewą stronę i wszystkie anatomiczne wygibasy - są dwie szkoły. Formalnie nie zaleca się podobnych działań.

Niektórzy - na czas czyszczenia - wywracają swoje zabawki na wszystkie strony i twierdzą, że nie dzieje im się żadna krzywda. Każdy musi znaleźć własne podejście.

Zabawniej robi się z suszeniem instrumentu. Najlepszym rozwiązaniem jest pozostawienie go na papierowych ręcznikach, by doszedł do siebie w spokoju.

Unikałbym trzymania go na drewnie czy innych porowatych wynalazkach. Mimo wszystko to substytut wrażliwej skóry i podobne miejsca mogłyby go uszkodzić. Po wszystkim dobrze jest przypudrować cały rękaw.

Generalnie: postępujemy ze sprzętem jak z bardzo wrażliwą skórą.

fleshlight girls żele

Zanim użyjesz

Skoro wątek czyszczenia mamy za sobą, warto powiedzieć ze dwa słowa o przygotowaniach do użycia. Dwa, bo i nie ma zbytnio o czym mówić.

Przed skorzystaniem można wsadzić instrument do ciepłej wody, by się rozgrzał. Ciepłej. Nie gorącej. Chyba nie chcesz, by Twój Fleshlight przypominał gotowaną golonkę.

Druga sprawa to żel nawilżający - jest wydajny i wystarczy użyć go w niewielkiej ilości. Naprawdę niewielkiej. Inaczej czeka Cię ostre driftowanie, a to nie jest zabawne podczas seksu. Nawet z samym sobą.

Jeśli lubisz czytać z nudów moją radosną twórczość, polecam Ci zajrzeć do wpisu: Fleshlight Akcesoria i Zabawki Erotyczne - Historia

Michał
 

>
elsa jean fleshlight girls

Quiz: Pochwa której z Fleshlight Girls jest dla ciebie stworzona?