Jak zrobić sztuczną pochwę? DIY Domowe sposoby na Dziką przyjemność

Jak zrobić sztuczną pochwę?

Może daleko mi do Pomysłowego Dobromira, czy Leonarda da Vinci. Mam za to całkiem szybkie palce i ​biegłość we wklepywaniu znaków w wyszukiwarkę. Bez ​patrzenia na klawiaturę. 

Od założenia bloga ponad pół roku temu, dostałem kilka maili, w których typek jeden z drugim piszą, że Fleshlight to straszne zdzierstwo, a w ogóle to mieszkają z rodzicami i co zrobić, jak to ustrojstwo przyjdzie i paczkę odbierze babcia. Nawet jeśli i nie otworzyła, to wścibkie śledztwo i tak masz nieuniknione.

Zapomniałem już, ile problemów może przysporzyć mieszkanie ze starymi. Zapomniałem też odrobinę, jak to jest być kompletnie spłukanym. Nie uważasz chyba, że nigdy mi się to nie przytrafiło. Po prostu z wiekiem zmądrzałem i powiedzmy, że trzymam się ramy. 

Doskonale pamiętam czasy, kiedy nie istniały internetowe sex shopy. Było to dokładnie wtedy, kiedy jedyny gadżet na jaki było mnie stać, nadawał się najwyżej do pogryzienia przez mojego psa.  Jakością i wydajnością było to zupełnie do niczego nie podobne, obadałem temat w lokalnej stacjonarnej seks filii. Trzeba było sobie inaczej poradzić.

mem
mem o fleshlight

Zapomniałem dodać, że wizyty w seks shopach napawały mnie wtedy mieszanką niekoniecznie przyjaznych uczuć. Miałem wrażenie, że opuszczając ów przybytek natknę się na wykładowcę ze studiów, a tamtejsza sprzedawczyni na bank kojarzy moją ciotkę i kiedy nie patrzę, robi zrzuty ekranu z monitoringu. No co?

Serio miałem taką wizję, że jak już będę bogaty to będzie mnie tymi zrzutami szantażować, żeby narobić mi wstydu gdzie tylko się da, a co ważniejsze - wyciągnąć grube pieniądze.  

Dobra, do rzeczy. Piszę to żebyś wiedział, że wiem jak niefajnie jest nie mieć Fleshlight.

Rozumiem też, że nie każdego musi być ZARAZ stać na tańszą sztuczną pochwę, np. Spankadoo.

Wiadomo. Jeśli nie stać cię na gumową cipkę, marne szanse że starczy ci hajsu, aby nagminnie zwodzić laski do swojej sypialni. Żyjemy w konsumpcyjnej rzeczywistości. Sztuką jest sobie radzić.

DIY Pocket Pussy

Poniżej będę dodawał przegląd dostępnych, sprawdzonych metod, które przed każdą kolejną aktualizacją osobiście testuje. Mam nadzieję, że pomogą Ci przeczekać bezlitosne czasy.

W międzyczasie nie poddawaj się i zbieraj do świnki skarbonki fundusze na pełną wersję nieziemskiej rozkoszy - Fleshlight. Cipka w wersji DIY jest spoko, ale FL nie prześcignie.

Zapewniam Cię, że stworzenie sztucznej pochwy domowym sposobem to fajna opcja na spędzenie jesiennego wieczoru i wiele satysfakcji. Każdego rodzaju.

Czekam na Wasze dzieła - najlepsze z nich opublikuję tutaj!
michal@sztucznawagina.pl

Sztuczna Pochwa Domowym Sposobem

Postanowiłem zacząć od opcji, na którą sam byś nie wpadł (pewnie to cię tu zresztą sprowadza). Bardzo po kosztach. Bardzo zakręcona.

Panowie i... panowie!

Gwoździem programu będzie skrobia kukurydziana. Błagam tylko nie leć teraz do kuchni pytać się mamy, co to jest skrobia. Idź do warzywniaka albo tesko (w biedrze mogą nie mieć) i zapytaj kogokolwiek.

Nie będzie w szoku w przeciwieństwie do Twojej rodzicielki, która zacznie zadawać niewygodne pytania.

Skrobia wygląda, jak mąka tylko żółta. Można z niej zrobić budyń albo sztuczną pochwę domowej roboty. 

Ze Skrobii 

sztuczna pochwa ze skrobii kukurydzianej

Moja opinia:

To chyba najbardziej wyszukana pochwa zrób to sam. Poczułem się trochę, jak starożytny Grek rzeźbiący w marmurze kobiety bez ramion. Co tam, że z mikrofali.

Opcja dla ambitnych, uczucia: całkiem zadowalające! SuperSkin to może nie jest... bogactwo wypustek i realizm doznań w rękawach Fleshlight to jednak niezaprzeczalny luksus XXI wieku.

Tylko nie łam się, jeśli skrobia nie zbije się jak trzeba za pierwszym razem. Drugie podejście powinno zadziałać!

Małe niedogodności - Sztuczna cipka DIY (do it yourself!) da się obejść odrobiną wprawy. Zawsze będzie to fajny upgrade dla wiosłowania na ręcznym. Przynajmniej do czasu aż bozia ześle pieniążek na technologiczne wynalazki od producenta Fleshlight.

Będę sukcesywnie uzupełniał artykuł o kolejne ciekawe rozwiązania, dodaj do zakładek jeśli chciałbyś wiedzieć co!

Kliknij Ctrl+D (CMD+D na Mac), aby dodać artykuł do zakładek w przeglądarce i śledzić moje postępy.

Jeśli ​po przeczytaniu tego artykułu uznałeś, że ​​już lepiej zainwestować w ​​prawilny produkt - zajrzyj do sekcji, ​gdzie ​ujawniam moich faworytów od wiodącego producenta sztucznych wagin - Fleshlight (klik!).

Michał
 

>
elsa jean fleshlight girls

Quiz: Pochwa której z Fleshlight Girls jest dla ciebie stworzona?