O mnie

Ostatnia aktualizacja:

Cześć,

Jestem Michał.

Jestem facetem.Tak, zwykłym facetem.

Nie stworzyłem imperium seks zabawek, nie jadłem nigdy kolacji z Sashą Grey. Niezbyt się różnimy. Być może jeden z nas zarabia trochę więcej lub mniej, lubimy inny typ urody u kobiet albo inne potrawy. Nic szczególnego, poza jednym detalem.

Ja naprawdę lubię przyjemność. Wiem, brzmię jak pacan. W końcu każdy lubi. Sęk w tym, że ja z doznawania przyjemności uczyniłem sobie cel życia. Jem to, na co mam ochotę i śpię, kiedy tego zapragnę.

Oczywiście, że ja też muszę wstać do pracy, stracić nieco życia w korkach i idealnie wycelować z prośbą o podwyżkę lub urlop tak, by mój szef miał dobry humor. Robię to wszystko tylko po to, by cieszyć się rozkoszami.

Nie piszę tego, by nakłonić Cię do nowej filozofii życia. Nie będę opowiadał o pozytywnej energii, kwiatach doniczkowych i zdrowej żywności. Jak dla mnie możesz medytować, chodzić do baru, wspinać się, robić wszystko. Szczególnie, jeśli sprawia Ci to przyjemność.

Nie zdradzę Ci sekretu, jedynie stwierdzę fakt: Lubię seks i lubię doznania, które powoduje. Nie wiem jednak, jak długo i przez ile kobiet musiałbym być dręczony, by nie nabrać ochoty na zwykłą, męską rozrywkę w postaci masturbacji.

Kobiety mają nieco większą dowolność. Każdy przedmiot zapewnia im inne doznania, ich onanizm to sztuka, podczas gdy nasz - rzemiosło.

Długo nie chciałem pogodzić się z tą sytuacją, jednak zawsze odstraszały mnie wszystkie te waginy straszące z witryn sklepów erotycznych. Pokusa była jednak zbyt silna.. Sztuczna wagina wydawała mi się zawsze nieco zabawna, dziwnie kojarzyłem tego typu zabawki jedynie z nagrodą pocieszenia.

Tymczasem okazało się, że tracę okazję doznania rzeczy wyjątkowych.

Okazało się, że świat erotycznych zabawek pomyślał również o takich jak ja. Właśnie dlatego możesz czytać moje słowa. Właśnie dlatego już nie zazdroszczę kobietom. Nie mam czego.

Kolekcja moich zabawek gwarantuje mi doznania dostępne wyłącznie dla mężczyzn. Przejście przez życie bez tych doświadczeń uważałbym za niezwykłą stratę. 

Zamierzam Cię do tego przekonać.

Gotów na rewolucję w świecie własnych doznań?

Author Details
Zwykły facet, tak samo jak i Ty 😉 Nietypowy bloger i zapalony… Tester. Więcej info o mnie znajdziesz poniżej. Jakbyś miał jakiś problem, pisz śmiało. Postaram się odpowiedzieć w wolnej chwili.
>