OKAZJE Zobacz Aktualne Promocje Fleshlight Deals

Ostatnia aktualizacja:

kiiroo onyx 2

Fleshlight ZŁÓŻ TO SAM

Zacznę od NAJLEPSZEJ (bo najtańszej), która w dodatku trwa non-stop.
Nie da się kupić oryginalnego Fleshlight taniej - nawet w polskich sex shopach, już nie mówiąc o fakcie, że o świetności produktu końcowego DECYDUJESZ TY SAM.

fleshlight w domu

ZRÓB TO SAM ! KLIK !

Kup 2 + 1 GRATIS

Kusząca propozycja dla tych, którzy już wiedzą, że co 3 Fleshlighty to nie jeden. Zwłaszcza, jeśli lubisz różnicować swoje doznania - do wyboru są aż 4 wersje otworów.

Może nie warto się ograniczać? 3 rękawy plus jedna obudowa (3 case'ów i tak nie potrzebujesz!) to wydatek rzędu 100 euro. Masz za to WSZYSTKO

Z drugiej strony to też świetna opcja, jeśli Twoi kumple też chcieliby się uzbroić w coś odlotowego. Złóżcie się na jedno zamówienie, a każdy wyda na swojego Fleshlighta (rękaw plus obudowę) 45 euro. WOW, zaskoczyłem samego siebie odkrywając tę opcję.

black friday

Sprawdzony LOKALNY dostawca

Może po prostu wolisz zamówić coś, co leży i czeka na Ciebie w magazynie w Polsce. Nie ma problemu. Te opcje też wypróbowałem i z ręką na sercu mogę przyznać, że chłopaki z SexShop112 wykonują swoją robotę wzorowo. Pełna dyskrecja, masa promocji, nieco mniejszy wybór Fleshlight. Za to możesz przebierać w produktach innych marek. 

elsa jean z fleshlight girls

Usiądź wygodnie i niczym się nie przejmuj. Dobór odpowiedniej zabawki erotycznej to trochę, jak dobór partnerki - lepiej się przyłożyć, inaczej będzie prze... Problem. Nie wspomnę już o okazjach - tego nie kupisz z DRUGIEJ RĘKI. Na Allegro na przykład.

Mówiąc między nami to poszukiwań na Allegro unikałbym jak ognia, bo nie sposób ustalić, czy towar jest oryginalny, mimo sterty pozytywnych komentarzy na profilach sprzedawcy (często kupionych na lewo i kreowanych przez boty).

Kto inny, jak nie sam producent obdaruje Cię najchojniej? Wiem, wiem - trzeba płacić w euro. Na ten kłopot też mam rozwiązanie.

Zamów kartę rosyjskiej firmy zarejestrowanej w Wielkiej Brytanii - Revolut (www po polsku) - koniec z ucinaniem 20 groszy na każdym Euro przelanym przez złodziejskie banki. Przesyłka karty to 10zł. Zaoszczędzi Ci krocie.

Jako stały klient sprawdzonych producentów, otrzymuję informacje z pierwszej ręki, dlatego chciałbym Ci je przekazać, choćby w podziękowaniu za to, że porwałeś się na studiowanie mojej grafomanii.

Jakby na to nie patrzeć, regularne ceny są dla frajerów!

Ostatnia aktualizacja:

>
elsa jean fleshlight girls

Quiz: Która Pochwa ​ Fleshlight Girls jest dla ciebie stworzona?