Ostatnia aktualizacja:

PROMOCJE Fleshlight i kiiroo onyx 2

Usiądź wygodnie i niczym się nie przejmuj. Dobór odpowiedniej zabawki erotycznej to trochę, jak dobór partnerki - lepiej się przyłożyć, inaczej będzie prze... Problem. Spieszę z podsumowaniem najciekawszych okazji producentów - sztucznej pusi nie kupuj lepiej z DRUGIEJ RĘKI... Choćby na Allegro na przykład.

Jeśli wybór przyprawia cię o ból głowy, zajrzyj do artykułu "który Fleshlight wybrać"

Mówiąc między nami to poszukiwań na Allegro unikałbym jak ognia, bo nie sposób ustalić, czy towar jest oryginalny, mimo sterty pozytywnych komentarzy na profilach sprzedawcy (często kupionych na lewo i kreowanych przez boty).

Kto inny, jak nie sam producent obdaruje Cię najchojniej? Wiem, wiem - trzeba płacić w euro. Na ten kłopot jest jedno proste rozwiązanie.

Zamów kartę firmy z Wielkiej Brytanii - Revolut (www po polsku) - koniec z ucinaniem 20 groszy na każdym Euro przelanym przez złodziejskie banki. Przesyłka karty to 10zł. Zaoszczędzi Ci krocie.

Zamów kartę firmy z Wielkiej Brytanii - Revolut
(mają polską wesję językową strony)
 - koniec z ucinaniem 20 groszy na każdym Euro przelanym przez złodziejskie banki. Przesyłka karty to 10zł. Zaoszczędzi Ci krocie.

Jestem stałym klientem sprawdzonych producentów. Dzięki temu otrzymuję informacje z pierwszej ręki i chciałbym Ci je przekazać (bo dlaczego by i nie), choćby w podziękowaniu za to, że porwałeś się na studiowanie mojej grafomanii.

Nie przegap okazji, bo jakby na to nie patrzeć, regularne ceny są dla frajerów!

Fleshlight ZŁÓŻ TO SAM

Zacznę od NAJLEPSZEJ (bo najtańszej), która w dodatku trwa non-stop.
Nie da się kupić oryginalnego Fleshlight taniej - nawet w polskich sex shopach, już nie mówiąc o fakcie, że o świetności produktu końcowego DECYDUJESZ TY SAM.

fleshlight w domu

ZRÓB TO SAM ! KLIK !

Kup 2 + 1 GRATIS

Kusząca propozycja dla tych, którzy już wiedzą, że co 3 Fleshlighty to nie jeden. Zwłaszcza, jeśli lubisz różnicować swoje doznania - do wyboru są aż 4 wersje otworów.

Może nie warto się ograniczać? 3 rękawy plus jedna obudowa (3 case'ów i tak nie potrzebujesz!) to wydatek rzędu 100 euro. Masz za to WSZYSTKO

Z drugiej strony to też świetna opcja, jeśli Twoi kumple też chcieliby się uzbroić w coś odlotowego. Złóżcie się na jedno zamówienie, a każdy wyda na swojego Fleshlighta (rękaw plus obudowę) 45 euro. WOW, zaskoczyłem samego siebie odkrywając tę opcję.

black friday

Mój sprawdzony LOKALNY dostawca

Może po prostu wolisz zamówić coś, co leży i czeka na Ciebie w magazynie w Polsce. Nie ma problemu. Te opcje też wypróbowałem i z ręką na sercu mogę przyznać, że chłopaki z SexShop112 wykonują swoją robotę wzorowo. Pełna dyskrecja, masa promocji, nieco mniejszy wybór Fleshlight. Za to możesz przebierać w produktach innych marek. 

elsa jean z fleshlight girls
>