Podcast Michała: odcinek 10

Rate this post


Począwszy od starożytnej dynastii Han, chińscy arystokraci cieszyli się kunsztownie wykonanymi jadeitowymi zatyczkami i strap-onami z brązu.

Korki analne były najwyraźniej używane przez balsamatorów, aby powstrzymać esencje cielesne, takie jak chi, przed opuszczeniem ciała. Wiele z nich było lekkich i używanych zarówno przez mężczyzn jak i kobiety. Te akcesoria były robione na zamówienie.

Nie były to jednak pierwsze zabawki erotyczne w historii ludzkości. Najstarsze dildo ma jakieś 28 tysięcy lat i jest długie na osiem cali.

Prehistoria

Wydaje się, że gadżety erotyczne są starsze niż cywilizacja, religia i małżeństwo razem wzięte.

Ludzie wytwarzali dilda z dowolnych zasobów, do których mieli dostęp. Zaczęli od kamieni i kości, potem przenieśli się na marmur i metal, a następnie nawet na chleb. Era plastiku i gumy pojawiła się dopiero niedawno.

W miarę upływu czasu rasa ludzka stawała się coraz bardziej kreatywna, podobnie jak seks zabawki.

Araukanie w Ameryce Południowej przygotowywali wiązki końskiego włosia, aby stymulować łechtaczkę podczas seksu. Mężczyźni z Dyaku owijali się bambusem i kością słoniową, aby zwiększyć przyjemność swoich partnerek.

Ewolucja

Tysiące lat później powstały jajka orgazmowe i chińskie piłki Ben Wa. Początkowo te malutkie metalowe kulki miały być wkładane do męskiego penisa, aby zwiększyć jego przyjemność. Następnie, kobiety tworzyły większe kule dla własnej przyjemności.

Po włożeniu do pochwy, kulki przesuwały się i klikały razem uwalniając falę rozkoszy.

Wkrótce potem siedemnastowieczni marynarze zaczęli eksperymentować z Seks lalkami.

Aby odpędzić samotne noce podczas długich podróży, wiązali wiązki słomy razem, aby odtworzyć ludzką postać, a następnie ubierali ją w damskie ubrania. Jeżeli chcesz wiedzieć, jak zrobić sztuczną pochwę, całkiem współcześnie, zajrzyj do mojego artykułu.

Sztuczne pochwy w formie podobnej do tej, którą znamy dzisiaj, powstały jeszcze później.

Poprzednie odcinki:

Zostaw komentarz od siebie:

O czym chciałbyś usłyszeć? Jakie tematy powinienem poruszyć w kolejnym odcinku? Daj znać w komentarzach poniżej.

Skontaktuj się z Michałem:

Twitter Michała
Reddit
Youtube
Michał na Linktree
Patreon

Author Details
Zwykły facet, tak samo jak i Ty 😉 Nietypowy bloger i zapalony… Tester. Więcej info o mnie znajdziesz poniżej. Jakbyś miał jakiś problem, pisz śmiało. Postaram się odpowiedzieć w wolnej chwili.
Click Here to Leave a Comment Below 0 comments