Podcast Michała: odcinek 11

Rate this post


Jeśli nigdy nie próbowałeś korzystać z nawilżaczy w sypialni, jest wiele powodów, dla których powinieneś. Zapomnij o tym, co myślisz, że już wiesz: dobry środek nawilżający może pomóc ci uniknąć urazów, rozdarcia i dyskomfortu, a także niezmiernie zwiększyć intymność z partnerem.

Najlepszy lubrykant zwiększa również wrażenia z zabawy gadżetami erotycznymi (wystarczy unikać lubrykantów na bazie silikonu, ponieważ czasami reagują one z silikonowymi zabawkami) oraz dbać o swoje akcesoria.

Jeżeli jeszcze nie wiesz jak to zrobić, przeczytaj mój artykuł o tym, jak czyścić Fleshlight.

Zaobserwowaliśmy ogromny wzrost sprzedaży seks zabawek dzięki największej masowej izolacji od 102 lat, więc teraz jest zdecydowanie najlepszy czas na testowanie różnych rozwiązań.

Różne rodzaje nawilżaczy

Lubrykaty są dostępne w sklepach w różnych słodkich smakach (lub nie), ale podążaj za wzrokiem przed ustami. Po pierwsze, poszukaj „pH zrównoważonego”. Bez tego ryzykujesz, że uszkodzisz naturalne bakterie w pochwie.

Właściwy żel to także podstawowy środek pielęgnacyjny samotników.

Odpowiednio dobry żel wznosi poziom masażu penisa na prawdziwe wyżyny.

Co z prezerwatywami?

Jeśli używasz prezerwatyw, zawsze unikaj nawilżaczy na bazie oleju, ponieważ nie są one przyjazne dla lateksu. Jednakże, jeśli jesteś w monogamicznym związku, w którym wszyscy partnerzy są zdrowi, nie ma powodu, aby nie mieć oleju w szafce kuchennej.

Jeśli nie chcesz smarować swojego ciała tym samym co smażonego łososia (zrozumiałe), szukaj organicznych lubrykantów, uniwersalnych produktów, które są polecane dla każdego rodzaju seksu, jaki można sobie wyobrazić. Żele organiczne zazwyczaj są na bazie wody z dodatkiem aloesu.

Są zaprojektowane z myślą o utrzymaniu równowagi pH ciała (ważne dla pochwy).

Poza tym pamiętaj, że oprócz żelu ważne, by wybrać najlepsze prezerwatywy.

Poprzednie odcinki:

Zostaw komentarz od siebie:

O czym chciałbyś usłyszeć? Jakie tematy powinienem poruszyć w kolejnym odcinku? Daj znać w komentarzach poniżej.

Skontaktuj się z Michałem:

Twitter Michała
Reddit
Youtube
Michał na Linktree
Patreon

Author Details
Zwykły facet, tak samo jak i Ty 😉 Nietypowy bloger i zapalony… Tester. Więcej info o mnie znajdziesz poniżej. Jakbyś miał jakiś problem, pisz śmiało. Postaram się odpowiedzieć w wolnej chwili.
Click Here to Leave a Comment Below 0 comments