Podcast Michała: odcinek 12

Rate this post


Wprowadzenie

Wielu z nas martwi to, że w łóżku nie popisują się na długich dystansach. Niektórzy z nas cierpią na przedwczesny wytrysk, inni po prostu nie czują, że wytrzymają wystarczająco długo. Na szczęście, Fleshlight rozważył to i stworzył sztuczną pochwę, która pomoże nam trenować. Fleshlight Stamina Training Unit, czyli S.T.U., jest genialnym pomysłem firmy na rozwiązanie tego problemu.

S.T.U. pomaga mężczyznom, którzy zmagają się z przedwczesnym wytryskiem, mężczyznom, którzy chcą dłużej wytrzymać w łóżku, a nawet gwiazdom porno w czasie przygotowań do sceny!

Co to jest?

Ta zabawka ma pomóc poprawić wytrzymałość w łóżku, nauczyć zaawansowanej techniki i rytmu, zapewnić bardziej intensywne orgazmy i ogromną poprawę w kontrolowaniu wytrysku.

Na stronie internetowej można przeczytać: „Jeśli możesz wytrzymać 10 minut w jednostce treningów wytrzymałościowych, możesz wytrzymać 20 minut w łóżku z każdym”.

Mówiąc wprost, dzięki tej zabawce nasz seks z prawdziwym partnerem stanie się dłuższy i lepszy. Gadżet jest bowiem podręczną siłownią dla penisa. Dzięki regularnym ćwiczeniom, można uzyskać bardzo dobre wyniki.

Teraz już wiesz, jak poprawić swoją wydajność. Zaopatrz się w własną jednostkę treningową, dobierz idealny lubrykant i zabieraj się za ćwiczenia!

Poprzednie odcinki:

Zostaw komentarz od siebie:

O czym chciałbyś usłyszeć? Jakie tematy powinienem poruszyć w kolejnym odcinku? Daj znać w komentarzach poniżej.

Skontaktuj się z Michałem:

Twitter Michała
Reddit
Youtube
Michał na Linktree
Patreon

Author Details
Zwykły facet, tak samo jak i Ty 😉 Nietypowy bloger i zapalony… Tester. Więcej info o mnie znajdziesz poniżej. Jakbyś miał jakiś problem, pisz śmiało. Postaram się odpowiedzieć w wolnej chwili.
Click Here to Leave a Comment Below 0 comments