Podcast Michała odcinek 13 – Kiiro Onyx 2


Szukasz męskiego masturbatora, który wykona za ciebie 99% roboty?

Kiiroo Onyx 2 jest unikalnym urzadzeniem, które nie wymaga od ciebie żadnego wysiłku podczas zabawy. Nie musisz robić totalnie nic.

Onyx 2 ma wbudowane silniki, które masują Twojego penisa w bardzo satysfakcjonujący sposób. Po prostu włóż swoją maczetę, naciśnij przycisk i pozwól maszynie zająć się resztą. To zupełnie inna szkoła jazdy niż w przypadku tradycyjnej sztucznej pochwy.

Kiiroo Onyx 2 jest pojedynczym urządzeniem, które zawiera zarówno rękaw Fleshlight, jak i wszystkie mechaniczne gadżety potrzebne do stymulacji penisa.

Jest to w pełni automatyczny wibrator dla mężczyzn, ponieważ wszystko co musisz zrobić to włożyć penisa, a reszta jest obsługiwana przez samą zabawkę.

Wyposażenie eksperckie

Jak sama nazwa wskazuje, Kiiroo Onyx 2 jest drugą odsłoną męskiego masturbatora Onyx.

Według użytkowników, oryginalny Onyx najwyraźniej miał kilka kluczowych wad konstrukcyjnych, które Kiiroo naprawił od tego czasu z nową i ulepszoną wersją, czyli właśnie Onyx 2.

Poprzednie odcinki:

Zostaw komentarz od siebie:

O czym chciałbyś usłyszeć? Jakie tematy powinienem poruszyć w kolejnym odcinku? Daj znać w komentarzach poniżej.

Skontaktuj się z Michałem:

Twitter Michała
Reddit
Youtube
Michał na Linktree
Patreon

Author Details
Zwykły facet, tak samo jak i Ty 😉 Nietypowy bloger i zapalony… Tester. Więcej info o mnie znajdziesz poniżej. Jakbyś miał jakiś problem, pisz śmiało. Postaram się odpowiedzieć w wolnej chwili.
>