Podcast Michała: odcinek 13

Rate this post


Szukasz męskiego masturbatora, który wykona za ciebie 99% roboty?

Kiiroo Onyx 2 jest unikalnym urzadzeniem, które nie wymaga od ciebie żadnego wysiłku podczas zabawy. Nie musisz robić totalnie nic.

Masturbator ma wbudowane silniki, które masują Twojego penisa w bardzo satysfakcjonujący sposób. Po prostu włóż swoją maczetę, naciśnij przycisk i pozwól maszynie zająć się resztą. To zupełnie inna szkoła jazdy niż w przypadku tradycyjnej sztucznej pochwy.

Ten gadżet jest pojedynczym urządzeniem, które zawiera zarówno rękaw Fleshlight, jak i wszystkie mechaniczne gadżety potrzebne do stymulacji penisa.

Jest to w pełni automatyczny wibrator dla mężczyzn, ponieważ wszystko co musisz zrobić to włożyć penisa, a reszta jest obsługiwana przez samą zabawkę.

Wyposażenie eksperckie

Jak sama nazwa wskazuje ten gadżet jest drugą odsłoną męskiego masturbatora Onyx.

Według użytkowników oryginał najwyraźniej miał kilka kluczowych wad konstrukcyjnych, które Kiiroo naprawił od tego czasu z nową i ulepszoną wersją.

Poprzednie odcinki:

Zostaw komentarz od siebie:

O czym chciałbyś usłyszeć? Jakie tematy powinienem poruszyć w kolejnym odcinku? Daj znać w komentarzach poniżej.

Skontaktuj się z Michałem:

Twitter Michała
Reddit
Youtube
Michał na Linktree
Patreon

Author Details
Zwykły facet, tak samo jak i Ty 😉 Nietypowy bloger i zapalony… Tester. Więcej info o mnie znajdziesz poniżej. Jakbyś miał jakiś problem, pisz śmiało. Postaram się odpowiedzieć w wolnej chwili.
Click Here to Leave a Comment Below 0 comments