Podcast Michała: odcinek 14

Rate this post


Po raz kolejny znalazłem się w sytuacji, w której staram się opanować wszystkie moje zabawki. Mam dildosy wylewające się wszędzie i więcej masturbatorów niż mój mały mógłby udźwignąć…

Ale jest też szczególna marka masturbatora, do której konsekwentnie wracam (dosłownie) i to jest właśnie Fleshlight. Jest oficjalnie jedną z najlepiej sprzedających się „męskich” zabawek seksualnych na świecie w obecnym czasie. I szczerze mówiąc, całkowicie rozumiem dlaczego.

Co to jest?

Fleshjack często jest nazywany Fleshlightem dla gejów. Tak naprawdę nadaje się dla każdego. Minęło sporo czasu, zanim to zrozumiałem.

Mój pierwszy zakupiłem kilka lat temu. Kiedy to udało mi się znaleźć go w sprzedaży w całkiem przystępnej cenie za pośrednictwem jednego z moich ulubionych sklepów internetowych.

Chciałem tylko, żeby moje zabawki były proste i muszę przyznać, że zaniedbałem je do tego stopnia, że poszło źle i musiałem się ich pozbyć. Nie wiedziałem, jak wyczyścić Fleshlight… nawet się nad tym nie zastanawiałem.

Ale po kilku latach lub przemyśleniu sprawy, byłem gotó spróbować jeszcze raz – i wiedząc to, co wiem teraz o dobrej konserwacji zabawek – z pewnością nie byłem tak zniechęcona rutyną czyszczenia. Od tego czasu wiele się zmieniło.

Dlaczego to kocham?

Prawdę mówiąc, po prostu kocham gumowe waginy i inne zabawki najlepszej jakości. Są dobrze wykonane, solidne i z dobrą starannością i konserwacją – zaprojektowane tak, aby przetrwały bardzo długo.

I w odróżnieniu od większości produktów, które są wykonane z tak zwanego „prawdziwego materiału w dotyku” – po rozgrzaniu, rzeczywiście wydaje się łudząco przypominać prawdziwe ciało.

Poprzednie odcinki:

Zostaw komentarz od siebie:

O czym chciałbyś usłyszeć? Jakie tematy powinienem poruszyć w kolejnym odcinku? Daj znać w komentarzach poniżej.

Skontaktuj się z Michałem:

Twitter Michała
Reddit
Youtube
Michał na Linktree
Patreon

Author Details
Zwykły facet, tak samo jak i Ty 😉 Nietypowy bloger i zapalony… Tester. Więcej info o mnie znajdziesz poniżej. Jakbyś miał jakiś problem, pisz śmiało. Postaram się odpowiedzieć w wolnej chwili.
Click Here to Leave a Comment Below 0 comments