Podcast Michała: odcinek 15

Rate this post


Fleshlight Launch to w pełni zautomatyzowany robot masturbacyjny, który może sprawić, że twoja głowa będzie się kręcić z prędkością 180 uderzeń na minutę – w przenośni i dosłownie. Jest on również groźnie duży i zdarza się, że przypomina kosmiczne urządzenia z filmów sci-fi, wykorzystywane do reprodukcji z wybranymi osobnikami.

Urządzenie to jest wynikiem współpracy pomiędzy wytrawnymi twórcami zabawek dla dorosłych: Kiiroo i Fleshlight, którzy wcześniej współpracowali nad innymi zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami, takimi jak Kiiro Onyx 2.

Przygotowania

Zazwyczaj oczekuje się, że przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia w pełni je naładujesz – co może być uciążliwe dla użytkowników pragnących natychmiastowej satysfakcji. Ja upewniłem się, że jestem odpowiednio przygotowany na swój pierwszy raz.

Wygodnie usadowiłem się na kanapie, zaopatrzyłem się w odpowiedni lubrykant i ustawiłem kilka okienek wideo do wyboru.

Ustawienie masturbatora do pierwszego użycia było dość proste. Po zamknięciu się rękawa w gadżecie, delikatnie wykonując ruchy obrotowe zgodnie z ruchem wskazówek zegara, usłyszysz krótki dźwięk kliknięcia – to sygnał, że urządzenie jest gotowe do użycia.

Po upewnieniu się, że twoja sztuczna kochanka jest prawidłowo wkręcona w otwór startowy, możesz nasmarować urządzenie i włączyć je, naciskając przycisk z przodu.

Poprzednie odcinki:

Zostaw komentarz od siebie:

O czym chciałbyś usłyszeć? Jakie tematy powinienem poruszyć w kolejnym odcinku? Daj znać w komentarzach poniżej.

Skontaktuj się z Michałem:

Twitter Michała
Reddit
Youtube
Michał na Linktree
Patreon

Author Details
Zwykły facet, tak samo jak i Ty 😉 Nietypowy bloger i zapalony… Tester. Więcej info o mnie znajdziesz poniżej. Jakbyś miał jakiś problem, pisz śmiało. Postaram się odpowiedzieć w wolnej chwili.
Click Here to Leave a Comment Below 0 comments