Podcast Michała: odcinek 2

Rate this post


Pierwszy Fleshlight został stworzony przez pewnego mężczyznę w czasie ciąży jego żony. Będąc strasznie napalonym, szukał zastępstwa, ponieważ został poinformowany przez lekarza, aby nie uprawiać seksu z żoną. Było to już w 1995 roku. Minęły dwa lata, zanim w końcu rozpoczęto produkcję.

Od tego czasu pojawiły się przeróżne odmiany oryginalnego modelu firmowego, a nowe rękawy opracowano w celu dostarczenia świeżych wrażeń, z których wiele jest wzorowanych na słynnych aktorkach porno.

Istnieje kilka wariantów pochodzących od różnych producentów, ale oryginał to oryginał. Jednym z głównych sekretów sukcesu zabawek tej najbardziej znanej firmy jest ssanie, które pojawia się za każdym razem, gdy próbujesz wyciągnąć penisa. To daje bardzo realistyczne odczucia.

Co to jest?

Są one w kształcie latarki, a po odkręceniu pokrywki odsłaniają wewnętrzny rękaw, który przypomina kobiecą pochwę. Są one zaprojektowane w taki sposób, że kiedy mężczyzna masturbuje się za ich pomocą, odczuwa te same doznania, jakby odbywał stosunek seksualny.

Korzyści

Sztuczne cipki mają wyjątkowe zalety dla mężczyzn. Mówi się, że masturbacja poprawia również funkcję prostaty i mięśni dna miednicy. Tak więc, przy regularnej masturbacji z wykorzystaniem tej zabawki, pieczemy dwiepieczeni przy jednym ogniu. To pomaga mężczyznom, którzy cierpią z powodu zaburzeń erekcji.

Może szukasz porad nieco innego typu? Sprawdź mój ranking najlepszych prezerwatyw.

Dzisiaj mówimy o:

Poprzednie odcinki:

Zostaw komentarz od siebie:

O czym chciałbyś usłyszeć? Jakie tematy powinienem poruszyć w kolejnym odcinku? Daj znać w komentarzach poniżej.

Skontaktuj się z Michałem:

Twitter Michała
Reddit
Youtube
Michał na Linktree
Patreon
Strona główna

Author Details
Zwykły facet, tak samo jak i Ty 😉 Nietypowy bloger i zapalony… Tester. Więcej info o mnie znajdziesz poniżej. Jakbyś miał jakiś problem, pisz śmiało. Postaram się odpowiedzieć w wolnej chwili.
Click Here to Leave a Comment Below 0 comments