Podcast michala odcinek 2 – Jak wybrać Fleshlight


Pierwszy Fleshlight został stworzony przez pewnego mężczyznę w czasie ciąży jego żony. Będąc strasznie napalonym, szukał zastępstwa, ponieważ został poinformowany przez lekarza, aby nie uprawiał seksu z żoną. Było to już w 1995 roku. Minęły dwa lata, zanim w końcu rozpoczęto produkcję.

Od tego czasu pojawiły się przeróżne odmiany oryginalnego modelu firmowego, a nowe rękawy opracowano w celu dostarczenia świeżych wrażeń, z których wiele jest wzorowanych na słynnych aktorkach porno.

Istnieje kilka wariantów pochodzących od różnych producentów, ale Fleshlight to Fleshlight. Jednym z głównych sekretów sukcesu Fleshlight jest ssanie, które pojawia się za każdym razem, gdy próbujesz wyciągnąć penisa. To daje bardzo realistyczne odczucia.

Co to jest Fleshlight?

Są one w kształcie latarki, a po odkręceniu pokrywki odsłaniają wewnętrzny rękaw, który przypomina kobiecą pochwę. Są one zaprojektowane w taki sposób, że kiedy mężczyzna masturbuje się za ich pomocą, odczuwa te same doznania, jakby odbywał stosunek seksualny.

Korzyści płynące z fleshlightów

Fleshlights mają wyjątkowe zalety dla mężczyzn. Mówi się, że masturbacja poprawia również funkcję prostaty i mięśni dna miednicy. Tak więc, przy regularnej masturbacji z wykorzystaniem Fleshlight, pieczemy dwiepieczeni przy jednym ogniu. To pomaga mężczyznom, którzy cierpią z powodu zaburzeń erekcji.

Może szukasz porad nieco innego typu? Sprawdź mój ranking najlepszych prezerwatyw.

Dzisiaj mówimy o:

Poprzednie odcinki:

Zostaw komentarz od siebie:

O czym chciałbyś usłyszeć? Jakie tematy powinienem poruszyć w kolejnym odcinku? Daj znać w komentarzach poniżej.

Skontaktuj się z Michałem:

Twitter Michała
Reddit
Youtube
Michał na Linktree
Patreon
Strona główna

Author Details
Zwykły facet, tak samo jak i Ty 😉 Nietypowy bloger i zapalony… Tester. Więcej info o mnie znajdziesz poniżej. Jakbyś miał jakiś problem, pisz śmiało. Postaram się odpowiedzieć w wolnej chwili.
>