Podcast Michała: odcinek 3

Rate this post


Mężczyźni masturbują się od wieków, a co za tym idzie, istnienie męskich zabawek seksualnych istnieje od tysięcy lat. Zapotrzebowanie na męskie mastrubatory znane również jako sztuczne pochwy lub kieszonkowe cipki wzrosło w ciągu ostatnich kilku lat. Najbardziej rozchwytywane są oczywiście produkty marki Fleshlight. Istnieje wiele powodów ich popularności.

Inspiracja

Modelem wykorzystanym dla jednej z najlepszych zabawek erotycznych jest nikt inny jak erotyczna kusicielka Eva Lovia. Ta ciemnowłosa piękność pochodzi z Południowej Karoliny. Jest pochodzenia hiszpańskiego i japońskiego, co nadaje jej aparycji nieodpartego seksapilu.

Ta aktorka porno była również Miss grudnia 2017 roku w Penthouse Magazine i otrzymała nagrodę Digital Playground Star w 2015 roku. Wcześniej Eva była rozchwytywaną modelką bikini, a później została wykonawcą kontraktowym.

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, by zanurzyć się głęboko w Evie i poczuć każdy jej centymetr, nie musisz już tego robić. Zabawka sygnowana jej nazwiskiem pozwala doświadczyć każdy fragment jej pochwy.

Tekstura

Ten masturbator dostarcza wielu różnych wrażeń podczas przeciskania się przez każdą z czterech kieszeni przyjemności.

Każda komora zwęża się i poszerza w trakcie wpychania i wypychania. Każda komora pozwala doświadczyć unikalnych doznań dzięki połączeniu żebrowanych ścianek oraz małych i dużych nierówności, gdy wchodzisz głębiej.

Podobnych wrażeń dostarcza Claire Castel, która również udostępniła swoją cipkę do użyku fanom, jeżeli można tak to określić. Masaż penisa z tymi dziewczynami to niezapomniane przeżycie.

A jeżeli liczysz na towarzystwo prawdziwej kobiety, przygotuj się odpowiednio! Sprawdź mój TOP ranking najlepszych prezerwatyw.

Poprzednie odcinki:

Zostaw komentarz od siebie:

O czym chciałbyś usłyszeć? Jakie tematy powinienem poruszyć w kolejnym odcinku? Daj znać w komentarzach poniżej.

Skontaktuj się z Michałem:

Twitter Michała
Reddit
Youtube
Michał na Linktree
Patreon

Author Details
Zwykły facet, tak samo jak i Ty 😉 Nietypowy bloger i zapalony… Tester. Więcej info o mnie znajdziesz poniżej. Jakbyś miał jakiś problem, pisz śmiało. Postaram się odpowiedzieć w wolnej chwili.
Click Here to Leave a Comment Below 0 comments