Podcast Michała: odcinek 6

Rate this post


Bezpieczny seks może być naprawdę seksowny – zwłaszcza gdy znajdziesz najlepsze prezerwatywy, które będą świetne dla Ciebie i Twojego partnera. Przy prawidłowym użyciu pomogą zapobiec ciąży, jak również rozprzestrzenianiu się infekcji i chorób przenoszonych drogą płciową. Ale oprócz tego powinny one również dobrze pasować, tak aby Ty i Twój partner mogliście się w pełni cieszyć.

Jeżeli chcesz, możesz zaopatrzyć się w nawilżane gumki, jednak dla własnego spokoju zawsze warto mieć pod ręką najlepsze lubrykanty.

Bezpieczny seks

Dla wielu osób zakupy prezerwatyw mogą być poważnym źródłem frustracji. Szanse są, rodzinna sekcja planowania przy twój lokalnym aptece no czuje jak najwięcej witającego miejsce stać wokoło i ważyć plusy i minusy jeden prezerwatywy typ nad inny. Zakup kondomów staje się jeszcze bardziej skomplikowany, jeśli weźmie się pod uwagę takie czynniki, jak alergia na lateks czy przedwczesny wytrysk.

Jeżeli chcesz poćwiczyć przed spotkaniem z prawdziwą partnerką, wyposaż się w sztuczną pochwę i ćwicz do oporu!

Różnice

Na szczęście, zakupy online oferują bardziej dyskretny sposób na zakup odpowiednich prezerwatyw dostosowanych do Twoich potrzeb. Coraz więcej producentów prezerwatyw – również tych dużych, dostosowanych do potrzeb osób o różnych typach ciała i wrażliwości, co oznacza, że prezerwatywy są jednocześnie bardziej dostępne i bardziej skomplikowane niż kiedykolwiek wcześniej.

Jeżeli chcesz wznieść się jeszcze wyżej, sprawdź najlepsze pierścienie erekcyjne.

Poprzednie odcinki:

Zostaw komentarz od siebie:

O czym chciałbyś usłyszeć? Jakie tematy powinienem poruszyć w kolejnym odcinku? Daj znać w komentarzach poniżej.

Skontaktuj się z Michałem:

Twitter Michała
Reddit
Youtube
Michał na Linktree
Patreon

Author Details
Zwykły facet, tak samo jak i Ty 😉 Nietypowy bloger i zapalony… Tester. Więcej info o mnie znajdziesz poniżej. Jakbyś miał jakiś problem, pisz śmiało. Postaram się odpowiedzieć w wolnej chwili.
Click Here to Leave a Comment Below 0 comments