Podcast Michała: odcinek 9

Rate this post


Dlaczego ten gadżet?

Fleshlight jest jedną z najsłynniejszych marek masturbatorów, która jest coraz bardziej sławna. Szybko zyskuje ogromny sukces dzięki dobrej jakości i czystej przyjemności.

Niektórzy mężczyźni chcą spróbować, ale nie mogą. Czują się zakłopotani podczas zakupu masturbatora. Wstyd blokuje wielu mężczyzn przed zakupem własnej tajemnej kochanki. Przegapili wielką okazję do prawdziwego seksualnego uwolnienia.

Znalezienie fizycznego sklepu dla zabawek seksualnych zajmujących się masturbatorami jest trudne, ale istnieje wiele sklepów online. Przy okazji, jeśli chcesz wiedzieć, Fleshlight, zajrzyj do mojego artykułu.

Jeśli użyjesz najlepszego lubrykantu, będzie to przyjemne i bezpieczne uczucie, które zrewolucjonizuje twoje podejście do seksu. To tylko zabawka, a ile niesie ze sobą radości!

Tajemna kochanka

Jest wielu facetów, którzy z tego powodu zabierają sie za sztuczne cipki własnej roboty. Swojego czasu też znalazłem się w tym gronie.

Jednak, jak powiedziałem później, przyjemność z korzystania z masturbatora jest dziesięć razy inna, a nawet setki razy inna niż z pochwy własnej roboty. Seks to przyjemność, ale dobry masturbator ma jeszcze większą moc.

Teraz pytanie: jak zrobić sztuczną pochwę? Przeczytaj mój artykuł, aby rozwiać swoje wszystkie wątpliwości.

Poprzednie odcinki:

Zostaw komentarz od siebie:

O czym chciałbyś usłyszeć? Jakie tematy powinienem poruszyć w kolejnym odcinku? Daj znać w komentarzach poniżej.

Skontaktuj się z Michałem:

Twitter Michała
Reddit
Youtube
Michał na Linktree
Patreon

Author Details
Zwykły facet, tak samo jak i Ty 😉 Nietypowy bloger i zapalony… Tester. Więcej info o mnie znajdziesz poniżej. Jakbyś miał jakiś problem, pisz śmiało. Postaram się odpowiedzieć w wolnej chwili.
Click Here to Leave a Comment Below 0 comments