Podcast Michała: odcinek 1 – O mnie

Rate this post


O mnie

Kim jestem? Jestem zwykłym facetem, takim jak ty! No, chyba, że nie jesteś facetem, wtedy fizycznie na pewno się różnimy. Być może jednak mamy podobny temperament i zainteresowania.

Jestem Michał. Założyciel bloga o zabawkach dla dorosłych, które zostały stworzone, by sprawiać przyjemność męskiej części klienteli. Z założenia są to dyskretne gadżety przeznaczone do solowych zabaw.

Nie jest tajemnicą, że z praktycznie każdej zabawki może czerpać radość każde z partnerów udanego związku. Najczęściej nawet sam widok usatysfakcjonowanej drugiej połowy jest zadowalający dla zakochanej osoby.

Wspólna zabawa

Zawsze można się przecież bawić razem, prawda?

Mam pokaźne grono przyjaciółek i wiem, że płeć piękna również uwielbia łóżkowe eksperymenty, często nawet bardziej niż my, faceci. Dlatego właśnie postanowiłem założyć stronę, na której podzielę się ze światem swoimi doświadczeniami.

Być może pomoże to dokonać wielu osobom przełomu, podobnego do tego, którego sam doznałem, gdy odkryłem pierwszą sztuczną cipkę…

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, na początek przeczytaj mój artykuł o najlepszych prezerwatywach.

Dzisiaj mówimy o:

Zostaw komentarz od siebie:

O czym chciałbyś usłyszeć? Jakie tematy powinienem poruszyć w kolejnym odcinku? Daj znać w komentarzach poniżej.

Skontaktuj się z Michałem:

Twitter Michała
Reddit
Youtube
Michał na Linktree
Patreon
Strona główna

Author Details
Zwykły facet, tak samo jak i Ty 😉 Nietypowy bloger i zapalony… Tester. Więcej info o mnie znajdziesz poniżej. Jakbyś miał jakiś problem, pisz śmiało. Postaram się odpowiedzieć w wolnej chwili.
Click Here to Leave a Comment Below 0 comments