Podcast Michała: odcinek 7

Rate this post


Co to jest?

Pierścień erekcyjny, w swojej najbardziej podstawowej formie, jest pierścieniem wykonanym zazwyczaj z gumy, silikonu, nylonu, metalu lub skóry.

Umieszczony wokół podstawy członka pomaga mężczyznom osiągnąć dłuższe erekcje, wraz z bardziej intensywnym, trwałym orgazmem. Zazwyczaj mieści się w pobliżu jąder, a ponieważ zatrzymuje krew w penisie, może być stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji.

Są to tylko niektóre z korzyści, które mężczyźni doświadczają w ich wydajności fizycznej. Sukces znajduje się w konstrukcji urządzenia, spowalniając przepływ krwi w penisie. To sprawia, że twój członek jest bardziej wrażliwy, a erekcja utrzymuje się o wiele dłużej.

Jak wybrać odpowiedni?

Znalezienie idealnego dopasowania jest ważne, jeśli chcesz czerpać korzyści z tej seksualnej zabawki.

Upewnij się, że wybierasz pierścień, który będzie na tyle ciasny, że nie będzie się poruszał podczas stosunku, ale nie tak mocno, że odetniesz krążenie krwi całkowicie. Jeśli chodzi o zakładanie, będziesz chciał założyć go w wiotkim lub półprostym stanie.

Może się to wydawać nieproduktywne, ale jeśli poczekasz, aż będzie w pełni twardy, nie będziesz w stanie dostać się do podstawy.

Dobrze dopasowany pierścień powinien doskonale komponować się z prezerwatywą. Umięjętnie założony stanowi świetny dodatek, który może wyraźnie urozmaicić twoje życie erotyczne. Jeżeli chcesz mieć gwarancję bezpieczeństwa, wybierz najlepsze prezerwatywy i nakładaj je razem z pierścieniem.

Dobrze jest poćwiczyć przed gorącą randką, a nic nie nadaje się do tego lepiej niż klasyczna sztuczna pochwa. Jeżeli nie wiesz, która będzie pasować najlepiej, dowiedz się, jak wybrać fleshlight oraz jaki jest najlepszy masturbator.

Poprzednie odcinki:

Zostaw komentarz od siebie:

O czym chciałbyś usłyszeć? Jakie tematy powinienem poruszyć w kolejnym odcinku? Daj znać w komentarzach poniżej.

Skontaktuj się z Michałem:

Twitter Michała
Reddit
Youtube
Michał na Linktree
Patreon

Author Details
Zwykły facet, tak samo jak i Ty 😉 Nietypowy bloger i zapalony… Tester. Więcej info o mnie znajdziesz poniżej. Jakbyś miał jakiś problem, pisz śmiało. Postaram się odpowiedzieć w wolnej chwili.
Click Here to Leave a Comment Below 0 comments