Podcast Michała: odcinek 8

Rate this post


Istnieje wiele pompek do penisa na rynku dla leczenia próżniowego zaburzeń erekcji, ale nie wszystkie są tak naprawdę mogą pomóc z ED. Warto się zastanowić nad zakupem naprawdę dopasowanego i bezpiecznego urządzenia, które nie będzie jedynie zabawką.

Jak działa?

W celu ustalenia, czy pompki naprawdę działają, musimy zrozumieć ich działanie. Głównym celem takiego urządzenia jest pomoc w kierowaniu krwi do penisa, aby osiągnąć erekcję i ograniczyć odpływ krwi z penisa po osiągnięciu erekcji.

Wydaje się to proste, prawda?

Żeby przetestować namiastkę funkcjonowania pompki do penisa, zacznij od pierścieni erekcyjnych. Pomogą ci przełamać strach i udowodnią, że nie taki diabeł straszny…

Zawsze jednak pamiętaj o odpowiedniej rozgrzewce!

Znajomość technik masażu penisa jest w tym wypadku błogosławieństwem.

Na pewno zastanawiasz się nad higieną takiego urządzenia. Masz rację. Trzeba o nie dbać i konsekwentnie je czyścić. Dowiedz się, jak czyścić Fleshlight, a dowiesz się jak dbać o inne zabawki i gadżety.

Korzyści

Istnieje kilka metod leczenia zaburzeń erekcji, które mogą obejmować leki doustne, zastrzyki do penisa i implanty. Niestety, te zabiegi mogą mieć skutki uboczne i są kosztowne. Stosowanie pompek do penisa jest najmniej inwazyjne i może być łączone z innymi metodami leczenia.

  • Skuteczność: Przy wprawie i prawidłowym używaniu, większość mężczyzn może osiągnąć prawidłową erekcję za pomocą pompki do penisa.
  • Mniejsze ryzyko: Powikłania i efekty uboczne są mniejsze niż w przypadku innych metod leczenia zaburzeń erekcji.
  • Niższe koszty: Z czasem początkowy koszt jest niższy niż w przypadku innych zabiegów ED, takich jak leki na receptę i implanty.
  • Nieinwazyjność: Metoda ta nie wymaga operacji lub wstrzykiwania leków do penisa. To najbezpieczniejszy ze sposobów powiększania członka.

Jeżeli nie możesz się zdecydować przed zakupem, zdaj się na recenzje innych. Szukaj sprawdzonego sklepu z wieloma zadowolonymi klientami.

Jeżeli nie wierzysz komentarzom, zdaj się na społeczność zainteresowaną tym tematem. Takie osoby najłatwiej znaleźć na protalach randkowych. Zawsze możesz wejść na Badoo i poznać opinie innych użytkowników.

Poprzednie odcinki:

Zostaw komentarz od siebie:

O czym chciałbyś usłyszeć? Jakie tematy powinienem poruszyć w kolejnym odcinku? Daj znać w komentarzach poniżej.

Skontaktuj się z Michałem:

Twitter Michała
Reddit
Youtube
Michał na Linktree
Patreon

Author Details
Zwykły facet, tak samo jak i Ty 😉 Nietypowy bloger i zapalony… Tester. Więcej info o mnie znajdziesz poniżej. Jakbyś miał jakiś problem, pisz śmiało. Postaram się odpowiedzieć w wolnej chwili.
Click Here to Leave a Comment Below 0 comments